Search API Elasticsearch Attachments (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Search
hu: Keresés

en: Attachment
hu: Csatolmány

en: Excluded file extensions
hu: Kizárt kiterjesztések

en: Maximum upload size
hu: A legnagyobb feltölthető méret
