Search API Elasticsearch Attachments (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Search
ro: Căutare

en: Attachment
ro: Anexă

en: Maximum upload size
ro: Dimensiune maximă încărcare
