Search API Elasticsearch Attachments (8.x-1.2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Search
ku: گەڕان

en: Attachment
ku: پاشکۆ

en: Maximum upload size
ku: بەرزترین قەبارەی بارکردن
