Search API Elasticsearch Attachments (8.x-1.2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Search
pt: Pesquisar

en: Attachment
pt: Anexo

en: Maximum upload size
pt: Tamanho máximo do carregamento de ficheiros
