Search API Elasticsearch Attachments (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Search
et: Otsing

en: Attachment
et: Manus

en: Maximum upload size
et: Üleslaaditava faili maksimaalne suurus
