Search API Elasticsearch Attachments (8.x-5.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Search
cs: Hledat

en: Attachment
cs: Příloha

en: Maximum upload size
cs: Maximální velikost nahrávaného souboru
