Search API Elasticsearch Attachments (8.x-5.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Attachment
km: ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: Maximum upload size
km: ទំហំ​ផ្ទុក​ឡើង​អតិបរមា
