Search API Elasticsearch Attachments (8.x-6.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Search
pl: Szukaj

en: Excluded file extensions
pl: Wykluczone rozszerzenia plików

en: Maximum upload size
pl: Maksymalny rozmiar pliku.
