Search API ElasticSearch Client (1.0.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Search
et: Otsing

en: Password
et: Parool

en: Advanced
et: Täpsem

en: Standard
et: Standardne

en: Date range
et: Ajavahemik

en: HTTP Basic Authentication
et: HTTP Basic autentimine

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
et: %type: @message funktsioonis %function (rida %line / %file).
