Search API Exclude Entity (3.0.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Search
bo: འཚོལ

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས
