Search API Exclude Entity (3.0.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Search
es: Buscar

en: Field name
es: Nombre del campo

en: Fields
es: Campos

en: Default value
es: Valor predeterminado
