Search API Exclude Entity (3.0.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Search
ru: Поиск

en: Field name
ru: Имя поля

en: Fields
ru: Поля

en: Default value
ru: Значение по умолчанию
