Search API Federated Solr (4.0.0) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Username
et: Kasutajanimi

en: view
et: näita

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Password
et: Parool

en: Desc
et: Kahanev

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: Enter the terms you wish to search for.
et: Sisesta märksõnad, mida soovid otsida.

en: The maximum length of the field in characters.
et: Välja maksimaalne pikkus sümbolites.

en: Asc
et: Kasvav

en: No results text
et: Tekst, mida näidatakse tulemuste puudumise korral

en: Master
et: Peamine

en: The URL %url is not valid.
et: URL %url ei ole korrektne.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.

en: Serializes views row data using the Serializer component.
et: Serialiseerib vaate rea andmeid Serializer komponendi abil.

en: %name: may not be longer than @max characters.
et: %name: ei tohi olla pikem kui @max märki.

en: Textfield size: @size
et: Tekstivälja suurus: @size
