Search API Federated Solr (4.0.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: view
mr: दाखवा

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Maximum length
mr: कमाल लांबी

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
