Search API Federated Solr (4.0.0) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Username
he: שם משתמש

en: view
he: צפיה

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Password
he: סיסמה

en: Desc
he: יורד

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: Enter the terms you wish to search for.
he: הקלידו את המילים שברצונכם לחפש.

en: Number of results
he: מספר התוצאות

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: The maximum length of the field in characters.
he: מספר התווים המירבי בשדה.

en: Asc
he: סדר עולה

en: No results text
he: כיתוב כאשר אין תוצאות

en: Master
he: מאסטר
