Search API Federated Solr (8.x-2.0) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Search
ht: Chèche

en: Password
ht: Mo pas

en: Desc
ht: Des

en: Asc
ht: Mont
