Search API Federated Solr (8.x-2.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: view
ka: ნახვა

en: Search
ka: ძიება

en: Password
ka: პაროლი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Maximum length
ka: მაქსიმალური სიგრძე

en: More information
ka: დამატებითი ინფორმაცია
