Search API Federated Solr (8.x-2.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: view
mn: харах

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Password
mn: Нууц үг
