Search API Federated Solr (8.x-2.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Username
my: အမည်

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Enter the terms you wish to search for.
my: ရှာလိုသည့် စာလုံးများကို ထည့်ပါ

en: About
my: အကြောင်း
