Search API Federated Solr (8.x-2.0) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: view
oc: veire

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Password
oc: Senhal

en: Maximum length
oc: Talha maximala

en: Sort by
oc: Triar per

en: Size of textfield
oc: Talha del camp de tèxte

en: Enter the terms you wish to search for.
oc: Indicar los tèrmes de recercar

en: More information
oc: Més informacion

en: Usage
oc: Utilizacion

en: About
oc: A prepaus

en: The maximum length of the field in characters.
oc: La longor maximala del camp en nombre de caractèrs.

en: No results text
oc: Tèxte en l'abséncia de resultats

en: Master
oc: Maître
