Search API Federated Solr (8.x-2.1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: view
ast: vista

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Password
ast: Clave

en: Maximum length
ast: Llargor máximu

en: Size of textfield
ast: Tamañu del campu de testu
