Search API Federated Solr (8.x-2.1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Username
fil: Bansag

en: view
fil: tingnan

en: Search
fil: Hanapin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Password
fil: Hudyat

en: Enter the terms you wish to search for.
fil: Ipasok ang mga katagang nais mong hanapin.
