Search API Federated Solr (8.x-2.1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: view
km: មើល​

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Maximum length
km: ប្រវែង​អតិបរមា

en: Size of textfield
km: ទំហំ​វាល​អត្ថបទ

en: Enter the terms you wish to search for.
km: បញ្ចូល​ពាក្យ​ដែល​អ្នក​ចង់​ស្វែងរក ។

en: More information
km: ព័ត៌មាន​បន្ថែម

en: About
km: អំពី

en: The maximum length of the field in characters.
km: ប្រវែង​អតិបរមា​របស់​វាល​គិត​ជា​តួអក្សរ ។
