Search API Federated Solr (8.x-2.1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Username
ps: کارن نوم

en: Search
ps: لټون

en: Password
ps: پټ توری

en: Maximum length
ps: ټولو زيات اوږدوالی

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: About
ps: په اړه
