Search API Federated Solr (8.x-2.1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: view
sq: shfaq

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Enter the terms you wish to search for.
sq: Shkruaj frazat që duhen kërkuar.

en: About
sq: Informacione
