Search API Federated Solr (8.x-2.1) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Username
sv: Användarnamn

en: view
sv: visa

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Password
sv: Lösenord

en: Desc
sv: Fallande

en: Maximum length
sv: Längsta längd

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Size of textfield
sv: Storlek på textfält

en: Enter the terms you wish to search for.
sv: Ange de termer du vill söka efter.

en: More information
sv: Mer information

en: Usage
sv: Användning

en: About
sv: Om

en: Number of results
sv: Antal resultat

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: The maximum length of the field in characters.
sv: Det största antalet tecken i fältet.

en: Asc
sv: Stigande

en: No results text
sv: Text vid inget resultat

en: Master
sv: Huvud

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sv: Text som visas inuti fältet tills ett värde anges. Detta tips är oftast ett exempelvärde eller en kort beskrivning av det förväntade formatet.

en: Placeholder: @placeholder
sv: Platshållare: @placeholder

en: %name: may not be longer than @max characters.
sv: %name: får inte vara längre än @max tecken.

en: Textfield size: @size
sv: Storlek på textfält: @size
