Search API Federated Solr (8.x-2.2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Username
bg: Потребителско име

en: view
bg: преглед

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Password
bg: Парола

en: Enter the terms you wish to search for.
bg: Въведете думите, които желаете да търсите.
