Search API Federated Solr (8.x-2.2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Search
bs: Pretraga

en: Password
bs: Lozinka

en: Maximum length
bs: Maksimalna dužina

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Size of textfield
bs: Veličina polja za tekst

en: Enter the terms you wish to search for.
bs: Unesite tražene izraze.
