Search API Federated Solr (8.x-2.2) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: view
el: προβολή

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Desc
el: Φθί

en: Maximum length
el: Μέγιστο μήκος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Size of textfield
el: Μέγεθος του πεδίου κειμένου

en: Enter the terms you wish to search for.
el: Πληκτρολογήστε τους όρους που θέλετε να αναζητήσετε.

en: More information
el: Περισσότερες πληροφορίες

en: Usage
el: Χρήση

en: About
el: Περί

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: The maximum length of the field in characters.
el: Το μέγιστο μήκος του πεδίου σε χαρακτήρες.

en: Asc
el: Αύξ

en: No results text
el: Κείμενο όταν δεν υπάρχουν αποτελέσματα

en: The URL %url is not valid.
el: Το URL %url δεν είναι έγκυρο.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
el: Το κείμενο που θα εμφανίζεται μέσα στο πεδίο μέχρι να εισαχθεί μία τιμή. Αυτό το βοηθητικό στοιχείο είναι συνήθως παράδειγμα αναμενόμενης τιμής ή σύντομη περιγραφή της αναμενόμενου μορφότυπου.

en: Placeholder: @placeholder
el: Σύμβολο κράτησης θέσης: @placeholder

en: %name: may not be longer than @max characters.
el: Το %name: δεν πρέπει να υπερβαίνει τους @max χαρακτήρες.

en: Textfield size: @size
el: Μέγεθος πεδίου κειμένου: @size
