Search API Federated Solr (8.x-2.2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: view
gu: જુઓ

en: Search
gu: શોધ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Maximum length
gu: મહત્તમ લંબાઈ

en: More information
gu: વધુ મહિતી

en: About
gu: વિશે
