Search API Federated Solr (8.x-2.2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Username
mg: Anarana

en: Search
mg: Karoka

en: Password
mg: Teny miafina

en: Enter the terms you wish to search for.
mg: Ampidiro ireo teny tianao karohana.
