Search API Federated Solr (8.x-2.2) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: view
sl: pogled

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Password
sl: Geslo

en: Maximum length
sl: Največja dolžina

en: Enter the terms you wish to search for.
sl: Vpišite izraze, ki jih želite poiskati.

en: More information
sl: Več informacij

en: About
sl: O modulu
