Search API Federated Solr (8.x-2.4) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: view
am: ትይታ

en: Search
am: ፈልግ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Maximum length
am: የመጨረሻ እርዝማኔ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Size of textfield
am: የፅሁፍ መስኩ መጠን

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ
