Search API Federated Solr (8.x-2.4) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Maximum length
bo: ཆེས་རིང་བའི་ཚད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Size of textfield
bo: ཡི་གེ་གནས་ཁོངས་ཀྱི་ཞེང་ཚད

en: Enter the terms you wish to search for.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་འཚོལ་དགོས་པའི་ཐ་སྙད་ནང་འཇུག་བྱེད་དགོས།

en: More information
bo: དེ་ལས་མང་བའི་ཆ་འཕྲིན

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: The maximum length of the field in characters.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་ཆེས་རིང་བའི་ཡིག་འབྲུའི་ཚད།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
