Search API Federated Solr (8.x-2.4) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: view
dz: སྟོན།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Enter the terms you wish to search for.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་འཚོལ་ཞིབ་འབད་ནི་དོན་ཚིག་ཚུ་བཙུགས།
