Search API Federated Solr (8.x-2.4) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Titill

en: Username
is: Notendanafn

en: view
is: skoða

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Password
is: Lykilorð

en: Maximum length
is: Hámarkslengd

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Enter the terms you wish to search for.
is: Skrifaðu þau skilyrði sem þú vilt leita eftir.

en: More information
is: Frekari upplýsingar

en: About
is: Um
