Search API Federated Solr (8.x-2.4) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: view
ta: பார்

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Maximum length
ta: அதிகபட்ச நீளம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Size of textfield
ta: உரை புலத்தின் அளவு

en: More information
ta: மேலும் தகவல்கள்

en: About
ta: பற்றி

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்
