Search API Federated Solr (8.x-2.5) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Username
br: Anv implijer

en: Search
br: Enklask

en: Password
br: Ger-tremen

en: Size of textfield
br: Ment an tachenn skrivañ

en: About
br: Diwar-benn
