Search API Federated Solr (8.x-2.5) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Username
fa: نام کاربری

en: view
fa: مشاهده

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Password
fa: گذرواژه

en: Desc
fa: نزولی

en: Maximum length
fa: حداکثر طول

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Size of textfield
fa: اندازه فیلد متن

en: Enter the terms you wish to search for.
fa: عبارتی را که می‌خواهید جستجو گردد را وارد نمایید.

en: More information
fa: اطلاعات بیشتر

en: Usage
fa: کاربرد

en: About
fa: درباره

en: Placeholder
fa: جایگذار

en: The maximum length of the field in characters.
fa: حداکثر طول فیلد به کاراکتر.

en: Asc
fa: صعودی

en: No results text
fa: متن نبود نتیجه

en: Master
fa: مدیر
