Search API Federated Solr (8.x-2.6) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: view
eo: rigardi

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Desc
eo: malkreske

en: Maximum length
eo: Maximuma longo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Size of textfield
eo: Grandeco de tekstokampo

en: Enter the terms you wish to search for.
eo: Entajpu la terminojn, kiujn vi volas serĉi.

en: Placeholder
eo: Lokokupilo

en: Asc
eo: kreske
