Search API Federated Solr (8.x-2.6) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: view
ml: കാണുക

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Maximum length
ml: പരമാവധി നീളം
