Search API Federated Solr (8.x-2.6) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: URLs
pl: Adresy URL

en: view
pl: przeglądaj

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Password
pl: Hasło

en: Desc
pl: Malejąco

en: Maximum length
pl: Maksymalna długość

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Size of textfield
pl: Rozmiar pola tekstowego

en: Enter the terms you wish to search for.
pl: Wprowadź słowa, które mają zostać wyszukane.

en: About
pl: O stronie

en: Number of results
pl: Liczba rezultatów

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: The maximum length of the field in characters.
pl: Maksymalna liczba znaków w polu.

en: Canonical URL
pl: Kanoniczny URL

en: Asc
pl: Rosnąco

en: No results text
pl: Tekst w przypadku braku wyników

en: Master
pl: Główny

en: The URL %url is not valid.
pl: Adres URL %url jest nieprawidłowy.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
pl: Tekst pokazany wewnątrz pola zanim zostanie do niego wprowadzona wartość. Podpowiedź jest zazwyczaj przykładową wartością lub krótkim opisem spodziewanego formatu.

en: Serializes views row data using the Serializer component.
pl: Serializuje dane wiersza widoków przy użyciu komponentu Serializer.

en: Placeholder: @placeholder
pl: Zaślepka: @placeholder

en: %name: may not be longer than @max characters.
pl: %name: nie może być dłuższe niż @max znaków.

en: Textfield size: @size
pl: Rozmiar pola tekstowego: @size
