Search API Federated Solr (8.x-2.6) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Username
ur: اسم صارف

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: Search
ur: تلاش

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Maximum length
ur: حد لمبائی

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Size of textfield
ur: متنی قطعہ کا سائز

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر
