Search API Federated Solr (8.x-2.7) - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Search
fy: Sykje

en: Password
fy: Wachtwurd

en: Enter the terms you wish to search for.
fy: Fier de wurden yn dêr't jo nei sykje wolle.
