Search API Federated Solr (8.x-2.7) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: view
kk: карау

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Enter the terms you wish to search for.
kk: Іздейтін терминдерді енгізіңіз.
