Search API Federated Solr (8.x-2.7) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ
