Search API Federated Solr (8.x-2.8) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: view
bn: প্রদর্শন

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: About
bn: সম্পর্কে
