Search API Federated Solr (8.x-2.8) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Username
os: Архайæджы ном

en: view
os: бакаст

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау
