Search API Federated Solr (8.x-2.8) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Username
sr: Корисничко име

en: Search
sr: Претрага

en: Password
sr: Лозинка

en: Maximum length
sr: Максимална дужина

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Size of textfield
sr: Величина текстуалног поља

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: %name: may not be longer than @max characters.
sr: %name: не дуже од @max знакова.
