Search API Federated Solr (8.x-2.8) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: view
te: వీక్షించు

en: Search
te: వెతుకు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Maximum length
te: గరిష్ఠ పొడవు

en: About
te: గురించి
